B&B Hotel Girona 2
**
Miquel Martí I Pol, 11 Sector Nord-Oest, SALT, 17190, Spain
Online rezervace. Ceny od EUR32.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od EUR32
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
B&B Girona 2 is a comfortable hotel located within a few minutes from the historic heart of Girona, offering easy access to the major road links between France and Italy, and all that the city has to offer. Guests travelling by car will find complimentary parking upon arrival.

Each of the 98 spacious rooms features comfort and up-to-date amenities that will suit business and leisure guests alike. They include an en-suite bathroom, a work station and quality bedding. A free wireless internet connection is also available in the rooms.

Thanks to its convenient location and its wide range of services, the B&B Girona 2 is the perfect choice for a good night sleep in the city of Girona.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v B&B Hotel Girona 2 je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Gerona, Spain (GRO-Costa Brava) - 4.88 mi
  • Perpignan, France (PGF-Perpignan - Rivesaltes Intl.) - 53.62 mi
  • Barcelona, Spain (BCN-Barcelona Intl.) - 58.67 mi
  Muzea
  • Film Museum Museu del Cinema - 2.27 mi
  • Museu d Historia de la Ciutat - 2.49 mi
  • Girona Art Museum Museu d Art - 2.52 mi
  • Girona Art Museum - 2.55 mi
  • Museu d Arqueologia de Catalunya - 2.66 mi
  • Museum del Mar Garriga Houses - 18.75 mi